Apie UAB Transgritas

TRANSGRITAS– logistikos įmonė, specializuojanti birių krovinių vežimuose. Tendencingai didinanti paslaugų spektrą, šiuo metu siūlanti paslaugas ūkininkams, norintiems pervežti savo produkciją, statybininkams, kuriems svarbus operatyvus birių medžiagų pristatymas.

Mes stengiamės dėl Jūsų – taupydami Jūsų brangų laiką, operatyviai atliekame savo darbus, ieškome inovatyvių būdų paslaugoms atlikti, siekiame atitikti keliamus lūkesčius ir siūlomas paslaugas atlikti kokybiškai, užtikrinant efektyvų bendradarbiavimą.

Kompanijos vertybės: greitis, patikimumas, kokybė.

Kiekvienas klientas įmonei yra labai svarbus, todėl užsakymai vertinami individualiai ir pasiūlomas labiausiai užsakovo norus atitinkantis sprendimas.

Mes vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą ir abipusį pasitikėjimą, o didžiausias mūsų pasiekimas yra galimybė prisidėti prie sėkmingo Jūsų projektų įgyvendinimo.

  • Greitis

    Užsakymus galime vykdyti tą pačią dieną, tačiau stengiamės planuotis bent 1 diena prieš.

  • Patikimumas

    Automobiliuose sumontuota GPS įranga, todėl tiksliai paskaičiuojamas kilometražas. Parduodama produkcija yra sveriame, todėl į objektą atvažiuos toks kiekis, koks nurodytas važtaraštyje.

  • Kokybė

    Visa parduodama produkcija yra sertifikuota pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus.

Sertifikatai

Kontaktai

1
1

Siekiame tapti patikimais partneriais

tel.: +370 609 65002